İQOS HEETS BEYLİKDÜZÜ

İQOS HEETS BEYLİKDÜZÜ

İQOS ve HEETS sigara Philip Morris International tarafından ilk olarak Japonya ve İtalya’da satışa sunduğu sektörüne farklı bir bakış açısı ile üretilmiştir. Sigaranın ihtiva ettiği zararlı maddelerin önemli bir kısmının yanmasıyla oluştuğu düşünülerek, IQOS cihazları ile HEETS yakmadan ısıtmasıyla hem ihtiyaç duyulan nikotinin tamamı alınmış olunduğu, hem de zararlı maddelerde azalmalar meydana geldiği iletiliyor. Üstelik elektronik sigaralar gibi nikotini kimyasallardan elde etmek yerine, bildiğiniz HEETS ile kullanmanıza imkan veriyor. Duman yerine buhar çıktığı için neredeyse koku olmuyor. HEETS yanma değil ısınma olduğu için kül olmuyor.

Cihazların kullanımı, eski modellere göre farklıdır. Fazla duman ve likit aroması tadını daha iyi vermektedir. İQOS ve HEETS  içenler ve bırakmak isteyenler için özenle son teknoloji ile hazırlanmıştır. Heets  filtreleri geniş tütün çeşitliliğine sahiptir. Türkiye’de tercih edilen

BEYLİKDÜZÜ HEETS  Çeşitleri

HEETS Amber , HEETS Ammil Dimension ,  HEETS Bronze , HEETS Green Zing , HEETS Noor , HEETS Purple , HEETS Sienna , HEETS Silver , HEETS Teak Selection , HEETS Tropical Swift , HEETS Turquoise – Turkuaz ve HEETS Yellow.

BEYLİKDÜZÜ İQOS Modelleri 

iQOS 2.4

İQOS 2.4 PLUS
İQOS 3
İQOS DUO
İQOS Lil Solid 2.0
İQOS Lil Solid

IQOS ILUMA

IQOS Iluma Prime

Heets  filtreleri farklı ülkelerde üretilmektedir. Türkiye’de tercih edilen HEETS çeşitlerinin üretildiği ülkeler; Bulgaristan, Ermenistan, Kazakistan, Rusya, Kıbrıs, Sırbistan, Yunanistan ve Ukrayna’dır. Haer ülkenin aromaları aynı olup tütünleri az farklılıklar göstermektedir. HEETS  karton şeklinde 10’lu olarak satılmaktadır. 1 Paketin içerisinde 20 adet filtre bulunmaktadır. İqos cihazlara filteyi takarken soğuk olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi halde cihaz içerisindeki ısıtıcı kırılabilir ve yenisi ile degiştirmek gerekebilir. Isıtıcı fazla kirlenmiş olursa filtreyi istediği gibi ısıtamaz ve cihazın filtreyi ısıtması geç olur. Temiz bir ısıtıcı daha iyi bir duman kalitesi vermektedir. iqos holder cihazına tütün filtresini takarken düz şekilde üstten bastırarak yapmanız gerekmektedir. Yan taktığınızda cihazınızın ısıtıcısını kırabilirisiniz.

BEYLİKDÜZÜ İQOS HEETS SATIŞ

ADNAN İQOS HEETS SATIŞ
BARIŞ İQOS HEETS SATIŞ
BÜYÜKŞEHİR İQOS HEETS SATIŞ
CUMHURİYET İQOS HEETS SATIŞ
DEREAĞZI İQOS HEETS SATIŞ
GÜRPINAR İQOS HEETS SATIŞ
KAVAKLI İQOS HEETS SATIŞ
MARMARA İQOS HEETS SATIŞ
SAHİL İQOS HEETS SATIŞ
YAKUPLU İQOS HEETS SATIŞ

İQOS cihazları ve HEETS sigara  – filtreleri orjinal ürünlerini vaporesso.org adresinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. IQOS HEETS BEYLİKDÜZÜ   aynı gün kurye yada kargo ile gönderim yapılmaktadır.  Tüm Türkiye’ye IQOS ve HEETS ürünleri IQOS HEETS BEYLİKDÜZÜ tarafından kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir